• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Ferroli Servisi

Kombiniz la ilgili her türlü teknik desteği sağlayabilmek için haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktayız. Kombinizin bakım onarım ve montaj gibi gibi her türlü sorunu için çağrı merkezlerimizden teknik servis talep edebilirsiniz.
 
Yavuztürk Ferroli Kombi servisi alanların da eğitimli tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile sizlere hizmetin en kalitelisi için durmaksızın çalışmaktadırlar. 
 
Müşteri memnuyeti odaklı çalışma politikamız ile siz değerli  müşterilerimize her daim en iyi hizmet  varız. Yavuztürk Ferroli Kombi servisi müşterilerini her zaman ayrıclıklı kılmaktadır. Kapı da kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile müşterilerine herzaman kolaylıklar sağlamıştır. 
 
Yavuztürk Ferroli Kombi servisi müşteri haklarını ihlal etmeden standartlara uygun çalışmaktadır. Kombinızın yedek parça değişimlerin de de 1 yıl işçilik garantisinide beraberin de sunmaktadır. Kaliteli hizmet herkesin hakkın bu yüzden Yavuztürk Ferroli Kombi servisi her zaman bi telefon kadar yakınınız da. İyi hizmet için Yavuztürk Ferroli Kombi servisini tercih edin.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA