• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Arçelik Kombi Klima Servisi

Kombi ihtiyacımız hayatımızın her alanında yer almaktadır. Çünkü evlerimizi ısıtan, yemeğimizi pişirmemize yarayan, sıcak suyu bizlere veren kombilerimizin bozulması sonucunda Yavuztürk Arçelik kombi klima servisi hizmetini seçebilirsiniz. Hem kaliteli hem de hızlı servisi sağlayan firmamız için TSE belgesine sahiptir diyebilmemiz mümkündür. 
 
Bizler geniş araç filosu ve teknik ekibimizle birlikte sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmalarımıza seri olarak devam etmekteyiz. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek teknik ekibimiz eğitimlerini sürdürmektedir. 
 
Yavuztürk Arçelik kombi klima servisi olarak alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizin işçiliği ve yedek parçalar için tam 1 yıl garanti vermekteyiz. Ödeme koşullarımızda en esnek şekilde bütçenize göre şekillenmiştir. İsterseniz ödeme işleminizi kapıda isterseniz de kredi kartı ile yapabilirsiniz. 
 
Yavuztürk Arçelik kombi servisi ile her daim iletişim halinde kalmak, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sağlamak istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA