• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Airfel Kombi Servisi

Kombi ile su, enerji ve zaman kaybının önlenmesi artık çok kolaydır. Bunun da farkında olan herkesin evinde bir Kombi bulunmaktadır. Ancak Kombi olası bir hasar anında hemen panik yaratarak servis hizmetinin sağlanması istenilir. İşte bu noktada Yavuztürk Airfel Kombi servisi hizmeti için en uygun olduğunu düşündü ve bizleri seçti. 
 
Sizlere biraz kendimizden bahsetmek gereği duyarsak; bizler geniş bir araç filosuna sahip olup binlerce çalışanımızla her gün adreslerinizde belirttiğiniz adres ve saatte orada olmaktayız.
 
Kaliteli ve teknolojinin sürekli gelişmesinden kaynaklı eğitimleri güncellenen teknik destek elemanlarımız seri bir şekilde çalışır. TSE belgesine sahip olan firmamız bütün standartları uygulayarak kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. 
 
Yavuztürk Airfel Kombi servisi ile oluşan hasarının sonucunda hızlı ve kalıcı çözümler sunarak referansımız olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtmektedir. 
 
Ayrıca yedek parça ve işçiliğimizin 1 yıl garantili olduğu servis hizmetimizde teknik destek elemanlarımız belirtilen saatte adresinizde bulunmaktadır. 
 
Yavuztürk Airfel Kombi servisi seçtiği için pişman olmamış ve kapıda ya da kredi kartına taksit imkanı sunduğumuz ödeme koşullarından hoşnut olmuştur. Siz değerli müşterilerimiz bizimle birlikte Kombi için sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken çağrı merkezlerimizi arayarak randevu almak olacaktır. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA