• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Üsküdar Termostar Servisi

Üsküdar Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Hayatınızda birtakım kolaylıklar sunmayı amaçlarken kaliteli çalışmalarımızdan da ödün vermiyoruz. Üsküdar Termostar kombi servisi seçtiği için oldukça memnun kaldı ve referansımız olmayı kabul etti. 
 
Yedek parça ve işçiliğimiz için sizlere 1 yıl garanti sunmaktayız. Teknolojinin sürekli gelişmesi neticesinde de teknik destek elemanlarımızı düzenli bir eğitim ile geliştiriyoruz. 
 
Üsküdar Termostar kombi servisi ile kaliteli işçilik ve yeni gibi olan kombilarına kavuştu. Sizler de bu kaliteli işçilik ile tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizi arayarak bizlerden randevu almak!
 
Kullandığınız kombiun olası bir hasar durumunda yapmanız gereken tek şey Üsküdar Termostar kombi servisi seçtiği gibi bizleri seçmek olacaktır. 
 
Servis hizmeti sunan firmamız TSE belgeli olmakla birlikte tamamen teknik destek elemanları ve geniş araç filosu ile gece gündüz çalışmaktadır. 
 
Üsküdar Termostar kombi servisi ile hayatındaki küçük soruna kalıcı ve hızlı çözümler buldu. Sizlerin de bu sıkıntılarını çözmek üzere bulunmaktayız. Teknolojiyi yakından takip eden firmamızın teknik destek elemanları düzenli olarak eğitim alarak kendilerini geliştirmektedirler. 
 
Yedek parça ve kaliteli işçiliğin 1 yıl garantili olarak sunulduğu firmamızda Üsküdar Termostar kombi servisi seçtiği için asla pişman olmadı.
 
Kapıda ve kredi kartı ile taksit imkanı sağlayan firmamızla tanışmak için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Çalışanlarımız her zaman sorumluluklarının farkında olarak belirttiğiniz adreste ve saatte hazır olarak bulunmaktadır.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA