• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Üsküdar Termodinamik Servisi

0216 471 80 95 Kombi 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 
Evlerde en çok işimize yarayan temizlik uzmanlarından biri olan Kombilerimiz için bozulduğunda hemen bir servis hizmeti sağlayan firma araştırmaya başlarız. Bunun için de hem hızlı hem de kaliteli hizmeti sağlayan firmamız Üsküdar Termodinamik Kombi servisi hizmetini tercih edebilirsiniz.
 
Hizmetimizin kalite standartları kapsamında olduğuna istinaden TSE belgemiz ile gurur duyarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca teknik ekibimiz ve sahip olduuğumuz geniş araç filosu ile birlikte tamamen hızlı çözümlere odaklanmış olarak Kombilerinizi tamir ediyoruz. 
 
Teknik ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olarak sadece Kombilerinizi tamit etmez. Sizlerin de belirttiği adrese saatinde gelir ve vaat ettiği zaman içerisinde onarım işlevini tamamlar. Ayrıca teknolojik gelişmelerin doğrultusunda da kaliteli hizmet sunmak adına teknik ekibimiz eğitimler ile desteklenmektedir. 
 
Üsküdar Termodinamik Kombi servisi olarak yedek parça ve işçilik için 1 yıl garanti verirken ödeme koşullarımızı da en cüzi şekilde ayarladık. Sizler isterseniz kredi kartına isterseniz de kapıda ödeme işlemi yapabilirsiniz. 
 
Üsküdar Termodinamik servisi ile tanışmak ve kaliteli hizmet ile farkınızı hissetmek istiyorsanız hemen çağrı merkezlerimizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA