• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Üsküdar Bosch Kombi Servisi

0216 471 80 95 MERKEZ SERVİSİ

0532 646 84 10 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Bosch kombilar soğuk havalarda bulunduğunuz ortamın ısı derecesini ayarlayarak sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Olası bir hasar durumunda ise Üsküdar Bosch kombi servisi hizmeti ile kolaylık sundu. 
 
Tamamen en kaliteli servis hizmetini sağladığımızı iddia ederek çalışmalarımız konusunda sizi memnun edeceğimizin garantisini vermekteyiz. 
 
Üsküdar Bosch kombi servisi kapsamında ilk olarak bizi tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Şöyle ki, TSE belgesine sahip olmakla birlikte standartlar kapsamında çalışıyoruz. Geniş bir araç filomuz ve teknik kısımda çalışan arkadaşlarımız ile belirttiğiniz adrese saatinde ulaşıyoruz. 
 
Kaliteli işçiliğimiz ve yedek parçalarımız için de 1 yıl garanti sunuyoruz. Ödeme konusunda da sizleri zor durumda bırakmıyoruz. Dilerseniz kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanlarımızı da değerlendiren Üsküdar Bosch kombi servisi için çağrı merkezlerimizi arayabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. 
 
Bosch Kombi 2 Adet Yatık T Uyarısı Sorunyoktur.
Kombi ilk çalıştırma esnasında yada yaz konumundan kış konumuna alındığında böyle bir  uyarıvermesi normaldir. 
Kombi 20-25 dakika çalıştıktan sonra içerisindeki yoğuşma sifon suyu kabı dolar ve yatık T uyarısı otomatik olarak gecer.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA