• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ünalan Alarko Kombi Servisi

Ünalan Alarko Kombileriniz hasar gördü diye artık üzülmenize gerek yok! Ünalan Alarko Kombi Klima Servisi için bizi seçti ve referans olarak teşekkürlerini sunmuş oldu. 
 
Biz yıllardır teknik destek elemanlarımızla sizin için çalışıyor ve onarılması gereken Kombilarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Bu yüzden de kalitemiz ve güvenli duruşumuz ile rağbet gören bir firmayız.
 
TSE belgeli ve geniş araç filosuna sahip olan bizler teknik destek elemanlarımızı düzenli olarak eğitimden geçirmekteyiz. Bu yüzden de kalitemizden ve prensiplerimizden asla ödün vermiyoruz. Ünalan Alarko Kombi servisi için memnuniyetini dile getirdi. 
 
Eğer sizler de tamamen kaliteye ve güvenli çalışanlara Kombilarınızı emanet etmek istiyorsanız bizleri seçebilirsiniz. Çünkü bizler yedek parça ve işçiliğimizi de 1 yıl garantili olarak sizlere sundu.
 
Ünalan Alarko Kombi Klima Servisi sayesinde Kombilarını keyifle seyretmeye devam ederken siz neden bekleyesiniz? Hemen bizleri çağrı merkezlerimizden ulaşarak randevu alabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA