• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Ümraniye Ariston Kombi Servisi Sıcak yaz aylarında en çok tercih edilen soğutma yöntemlerinden olan Kombilarınızın bozulması durumunda en kaliteli ve en iyi servis hizmetini sağlayan firmamızı seçebilirsiniz. Neden mi bizler ?
 
Hemen açıklayalım. Bizler geniş araç filosuna sahip olmakla birlikte TSE belgemiz ve teknik ekibimizle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ederke bozulan Kombilarınızın hızlı bir şekilde onarılması konusunda da teknik ekibimizi eğitimlere tabi tutuyoruz. 
 
Ümraniye Ariston Kombi Klima servisi olarak da sizlerin bütçesini zorlamadan kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirme imkanı sunuyoruz. Üstelik yedek parça ve işçilik için de tam 1 yıl garanti veriyoruz. Bununla birlikte bu 1 yıl içerisinde eğer herhangi bir hasarla karşılaşırsanız da ekstradan bir ücret talebinde bulunmuyoruz. 
 
Ümraniye Ariston Kombi servisi teknik ekibi olarak sorumluluklarımızın farkında olarak yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu açıdan da çalışanlarımız her zaman belirttiğiniz adrese saatinde ulaşmaktadır. 
 
Eğer sizler de bizimle çalışmak, kalitemizi yakından görmek ve Kombilarınızın en hızlı şekilde tamir edilmesini sağlamak istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bizi arayarak anında ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.
 

Ariston Kombi 101 hata kodu: Aşırı ısınma

Ariston Kombi 111 hata kodu: Bar Saati Su basıncı düşük "Doldurma tuşuna bas"

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA