• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ümraniye Airfel Kombi Servisi

Kombilerinizin bozulması sizlerin artık korkulu rüyası olmaktan kaçınılmalı. Çünkü Ümraniye Airfel Kombi seçti. Sizler de bizi seçerek hemen sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 
 
Bizler geniş bir araç filosuna, TSE belgesine ve altında çalışan bir çok teknik destek elemanına sahip olan kocaman bir aileyiz. Şöyle ki, teknik destek elemanlarımız da sürekli gelişimini sağlayan teknoloji için eğitimlerini güncellemektedir.
 
Yedek parça ve işçiliğin 1 yıl garantili olarak sunulduğu servis hizmetimizde sizler de kaliteyi yakından hisssedebilirsiniz. Ayrıca teknik destek elemanlarımız sorumluluklarının farkındalığı ile randevu saatinde adresinizde bulunmaktadır. 
 
Sizler için yaptığımız hizmet kalitesinden memnun kalan Ümraniye Airfel Kombi ile artık sorunlarına kalıcı çözümler bulmuş ve memnuniyetini her zaman dile getirmiştir. 
 
Ümraniye Airfel Kombi Servisi sayesinde sorunsuz olarak buzdolaplarını kullanmaya devam etmiştir. Sizler de sorunlarınıza kalıcı çözümler istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 
 

C1 29 – Fan arızası

Fan Arızası Gözükmektedir.

Calışmassa Bu Arıza Meydana Gelmektedir.

Sorun Fan Motoru Degişimi Veya Onarımı Yapılmasıdır.

 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA