• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Termostar Servisi

TUZLA Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

İstanbul Tuzla da yaptığı çalışmalarla sektöründe zirveye ulaşan Tuzla Termostar kombi servisi  , deneyimli  uzman teknik servis kadrosu ile ö güleryüzlü çağrı merkezine sahip ekibi ile Tuzlanın aranılan  tercih edilen kombi servisi olmayı başarmıştır.
 
Tuzla Termostar kombi servisi karşılıklı güven üzerine kurmuş olduğu müşterileri ile ilişkide %100 müşteri memnuniyeti çalışmalarına devam etmektedir. Kombiniz hayatınızın vazgeçilmezi aynı zamanda sizin güvenliğinizdir.
 
Bu yüzden kombi servisi tercih ederken TSE belgesine sahip olmasına dikkat edin.Bizler  Tuzla Termostar kombi servisi olarak tüm kombilerinizin bakım onarım ve arıza işlemlerini bir yıl orijinal yedek parça garantisi ile yaparak sizlere güven dolu hizmet sunmaktayız.
 
Hava şartları ne olursa olsun müşterilerini magdur etmemek için gece gündüz çalışan Tuzla Termostar kombi servisi çağrı merkezine yapacağınız bir telefonla en kısa zamanda sizlerin belirttiği adrese gelerek her biri kendi alanında deneyimli bilgili profesyonel ekibi ile kombilerinizin servis işlemi yapılacaktır.
 
Her daim güven ve kalite için sizde Tuzla Termostar kombi servisini tercih edin.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA