• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Ariston Servisi

Tuzla Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Tuzla Kombilerinizin bozulması durumunda hemen paniğe kapılmanıza gerek kalmayacak. Nasıl mı? En iyi ve en kaliteli servis hizmetini sağlayan Tuzla Ariston Kombi servisi hizmetini seçerek hızlı çözümlere birlikte ulaşabiliriz. 
 
Tuzla Ariston Kombi servisi kalite standartları kapsamında hizmet sürdürmektedir. Bunun da sahip olduğumuz TSE belgesi sonucunda hizmet sağlamaya devam ettiğimizi belirtiriz. Ayrıca bizler teknolojik gelişmeleri takip ederek her zaman teknik ekibimize eğitim sağlıyoruz. Üstelik ekibimiz sorumluluklarının farkında olarak belirtilen adrese saatinde ulaşmaktadır. 
 
Sizlerin bütçesini zorlamayan Tuzla Ariston Kombi Klima servisi ile dilerseniz kapıda dilerseniz de kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca çalışma politikamız, vizyonumuz ve misyonumuzdan da ödün vermeden hizmet standartlarımızı bozmadan çalışmaya devam ediyoruz. 
 
Eğer bizimle tanışmak istiyorsanız yapacağınız tek şey çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak hemen randevu alabilirsiniz. 
 

Ariston Kombi 601 hata kodu: Egzoz dumanı tahliye arızası
Ariston Kombi 305 hata kodu: P.C.B. arızası - Elektronik kart arızası

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA