• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Arçelik Kombi Klima Servisi

Evlerimizde yaşamsal fonksiyonlarımızı sağlıklı bir şekilde sürdürmemizi sağlayan kombilerimizin bozulması durumunda hemen Tuzla Arçelik Kombi Klima Servisi hizmeti işe başlayabilirsiniz. 
 
Tuzla Arçelik Kombi Klima Servisi ile hızlı ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat seçeneklerimizi kapsayan hizmetimizde teknik ekibimiz küreselleşen dünyanın teknolojik yenilikleri kapsamında eğitimlere tabi tutulmaktadır. Çünkü teknolojik gelişmelerin yakından takipçisi olarak hizmetimizde tamamen hızı ve kaliteyi baz alıyoruz. 
 
Tuzla Arçelik Kombi servisi TSE belgesine sahip olan firmalardan biridir. Bu bağlamda  da kalite standartlarına göre hizmet sunmakla yükümlüdür. Ayrıca teknik ekibimiz sorumluluk bilinci ile çalışmalarını sürdürürken sizlerin belirttiği adrese saatinde gelmektedir. 
 
Uygun ödeme koşullarımızı da değerlendirebilirsiniz. Şöyle ki, isterseniz kredi kartına isterseniz de kapıda ödeme imkanlarımızı değerlendirebilirsiniz. 
 
Bizimle hemen tanışmak ve kombilerinizin en hızlı şekilde onarılmasını, evinizde sıcaklığın eksik olmasını istemiyorsanız çağrı merkezlerimizden ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA