• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Alarko Kombi Servisi

Tuzla Alarko Kombi Klima Servisi gibi sizlerde bizi seçebilir ve memnun kalabilirsiniz.Kombilarınızı en hızlı şekilde yeni gibi hazırlayan teknik destek elemanlarımız sorumluluklarından şaşmadan prensipli bir şekilde vaat edilen zaman diliminde sizlere sorunsuz olarak sunmaktadır. Bu da her zaman için en büyük bir avantajımız olmuştur. 
 
TSE belgelerine sahip olmakla birlikte geniş bir araç filosuna sahibiz. Bunun içinde her yerden teknik destek elemanlarımızla karşılaşabilir ve küçük sorunlara büyük çözümler üretmekten memnuniyet duymaktayız. 
 
Tuzla Alarko Kombi Klima Servisi Yedek parça ve kaliteli işçiliğimiz için sunduğumuz 1 yıl garanti ile açısından bizlere referans olmuştur. 
 
Kapıda ve kredi karti ile taksit olarak ödeme imkanı sağladığımız siz değerli müşterilerimiz Tuzla Alarko Kombi servisi nasıl iletişime geçti diye düşünüyorsanız hemen açıklayalım. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizden bizleri arayarak randevu için gün ve saatiniz belirtmek! Gelin tanışalım ve kaliteli servis hizmetinden siz de faydalanın!
 

H20 Arıza Kodu 

Kombi İçerisinde Ki Su Barının Bittiğini Ve Bu Sebeple De Cihazın Çalışmadığını Belirten Arıza. 
Bu Kod Göstergede Belirdiği Anda Kombiye 1,5 Arasına Kadar Su Vermeniz Gerekmektedir. 
Sonrasında Cihaz Eski Verimine Geri Dönecektir.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA