• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi herhangi bir hasar görmesi huzursuzluk yaratır. Bunun için de Tuzla Airfel Kombi servisi seçerek hem su hem enerji hem de zaman kaybını önlemiş oldu. 
 
En ufak tamir edilmesi gereken zamanlarda firmamız geniş araç filosu ve teknik destek elemanları ile hemen adresinizde oluyor ve sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
 
Sorumlu, kaliteli ve güvenli olarak sizlere sunmuş olduğumuz servis hizmetimizde yedek parça ve işçiliğimiz için 1 yıl garanti veriyoruz. TSE belgesine sahip olan firmamız çamaşır makinenizde oluşabilecek hasarlar için hızlı ve anında çözümler sunmayı amaçlamaktadır. 
 
Teknik destek elemanlarımız sürekli gelişen ve değişen teknoloji sayesinde de eğitimlerini güncelleyerek teknolojiye ayak uydurmaktadır. Ödeme konusunda da içiniz rahat olmalıdır. Çünkü kapıda ya da kredi kartına taksit ile ödeme imkanı sağlayarak sizleri düşünüyoruz. 
 
Tuzla Airfel Kombi servisi hizmetimiz için bizlere teşekkürlerini iletmekte ve bu yüzden de her zaman bizleri seçmektedir.
 
Eğer sizler de Tuzla Airfel tercih ettiği gibi bizleri tercih etmek istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz. 
 

C1 33 – Ateşleme hatası Arıza

Yanma Odası Yanmadığı Zaman Meydana Gelmektedir.

Ateşleme Sorunu Olabilir Gaz Gelmiyor Olabilir.

 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA