• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sultanbeyli Alarko Kombi Servisi

Elektronik eşyalarınızdaki herhangi bir hasar için Sultanbeyli Alarko Kombi Klima Servisi ile iletişime geçtiği gibi sizler de bizi arayabilirsiniz. 
 
Elektronik eşyalar günümüz dünyasında tamamen yaşam tarzımızı kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden de hasar ya da onarımı ile karşılaştığımızda bir çok önemli fonksiyonları gerçekleştiremeyiz. Bu noktada Sultanbeyli Alarko servisi seçti ve sorunlarına hızlı sonuçlar üretti. 
 
TSE belgeli olan firmamız kaliteli ve eğitimli teknik destek elemanları ile sorumluluklarından kaçmadan gece gündüz çalışmaktadır. Sizlerin de belirttiği saat ve adreste hazır olarak bulunan teknik destek elemanlarımız düzenli bir eğitimden geçerek geliştirilmektedir.
 
Yedek parça ve kaliteli işçiliğimiz için 1 yıl garanti sunarken kendimizden emin olarak elektronik eşyalarınızın tamirini gerçekleştirmekteyiz. 
 
Sultanbeyli Alarko Kombi Klima Servisi açısından memnun kaldığını belirterek referansımız olmuştur. Sizler de kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanından faydalanmak üzere çağrı merkezlerimizi arayabilir ve hemen randevu alabilirsiniz. 
 


E05 Arıza Kodu 

Tesisat Sensörü (NTC) Arıza Oluştuğunu Gösteren Arızadır. 
Tüketici Kaloriferleri Isıtma Problem Sorunu Oldugu Zaman. 
Servis Tarafından (NTC) Ptc Değişimi Gerekir. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA