• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Suadiye Bosch Kombi Servisi

0216 471 80 95 MERKEZ SERVİSİ

0532 646 84 10 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Soğuk havalarda hızlıca ortamın ısısını dengeleyebilen kombilerin onarılması gereken durumlarda Suadiye Bosch kombi servisi hizmetini seçti.
 
Bizi seçerken diğer referanslarımız olan müşterilerimizden duyduklarını ve memnun kaldıklarını belirten Suadiye Bosch kombi servisi ile sorumlu ve kaliteli hizmeti sağladı. 
 
Bizler TSE belgesi, geniş araç filosu ve bir çok teknik destek elemanları ile birlikte gece gündüz çalışmaktayız. Şöyle ki, sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek ilk olarak belirtilen saatte verdiğiniz adreste bulunuyoruz. Bunun haricinde ise hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. 
 
Suadiye Bosch kombi servisi hizmetini tercih etti. En önemli nedenlerinden birisi de sunduğumuz yedek parça ve kaliteli işçiliğin 1 yıl garantili olarak sunulmasıdır. Üstelik kapıda ya da kredi kartına taksitle ödeme imkanları sağlıyoruz. 
 
Hizmeti ile tanıştı ve memnun kaldı! Sizler de bizi terdcih etmek istiyorsanız tek yapacağınız şey çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak anında randevunuzu oluşturmanız olacaktır. 
 

Bosch Kombi B2 veya B3 Arıza Kodu

Teknik Arıza Olarak Elektronik Karttan Kaynaklanan Arıza Sonucu Ortaya Çıkan Koddur.
Değişmesi Veya Tamiri Gereklidir. 
Servisimizden Teknik Servis Hizmeti Alın.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA