• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Soğanlık Termostar Servisi

Soğanlık Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Soğanlık Termostar servisi  , tüm Termostar kullanıcılarına garantili hizmet sunmak için Soğanlık da hizmetlerinize sunulmuştur.  Termostar cihazlar için onarım ve bakım hizmetleri veren firmamıza çağrı merkezlerimizden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
Servis talebin de bulunduğunuz an teknik ekibimiz sorunu evinize kadar gelip sizlere yardımcı olmaktadırlar. Servisimiz bünyesindeki uzman teknikerler sayesinde sorunlara köklü çözümler üretiyor.
 
Ayrıca güler yüzlü personelimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için 7 gün 24 saat demeden durmaksızın çalışmaktadırlar.  Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili kaydınız oluşturulur ve işlemleriniz anlık olarak başlatılır.
 
Cihazlarınıza tüm servis hizmetlerini veriyoruz. Tamir, bakım, onarım ve parça değişikliği gibi tüm servis problemleriniz de Soğanlık Termostar servisi olarak çözüm ortağınızız. Sadece cihazlarınız da yaşadığınız arızalar  ile ilgi problemleriniz de değil.
Cihazınız ile ilgili tüm konularda bilgi temin etmek amaçlıda bizlere ulaşabilirsiniz. 
 
Çağrı merkezi personellerimiz tüm Termostar ev aletleri ile ilgili yeterli bilgiye sahiptir. Size tüm problemlerinizde yardımcı olacaklardır. Sizler de kaliteyi en iyi şekilde almak için Soğanlık Termostar servisine ulaşın.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA