• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Soğanlık Termodinamik Servisi

Soğanlık Termodinamik Servisi

0216 471 80 95  Kombi 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Kombiler ilk evlerimize girdiği günden bu yana her zaman çok sevilmiş ve eksikliği olduğu zamanlarda hissedilmiştir. Kombilarınızı tamir ettirmek için seçebileceğiniz servis hizmeti firması olarak Soğanlık Termodinamik Kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 
 
Soğanlık Termodinamik Kombi servisi olarak bizler kalitemizi ve farkımızı göstermek adına standartlarımızı asla bozmadan çalışma politikamız doğrultusunda çalışmalarımıza teknik ekibimizin desteği ile birlikte sürdürmekteyiz.
 
Teknik ekibimiz gerekli sorumlulukların bilincinde olarak her zaman belirtmiş olduğunuz adrese zamanında gelerek hızlı çözümlere ulaşmaktadırlar. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizler için teknik ekibini eğitimlere tabi tutarak bilgilerini güncellemektedir. 
 
Hem yedek parça hem de teknik ekibimizin işçiliği için 1 yıl garanti vermekteyiz. Ayrıca bu belirttiğimiz 1 yıl içinde de oluşan hasarlarda ekstradan ücret talebinde bulunmuyoruz. 
 
Soğanlık Termodinamik Kombi servisi olarak bizimle tanışmak, kalitemizi ve farkımızı hissetmek istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak hemen ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA