• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Arçelik Kombi Klima Servisi

Elektronik aletlerin lider ismi Arçelik markalı aletlerinizin bozulması durumunda hemen en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayan Sancaktepe Arçelik Kombi Klima Servisi hizmetini tercih edebilirsiniz. 
 
Sancaktepe Arçelik servisi olarak bizler her zaman sizlerin hayatınızın standartlarını düzenli şekilde sürdürmenizi istiyoruz.
 
Bu yüzden de gerek beyaz eşyalarınızın  gerekse de elektronik aletlerinizin en hızlı şekilde kalite standartları kapsamında tamir edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca bizler TSE belgesine sahip bir firma olarak bu belgenin getirdiği sorumlulukları biliyoruz.
 
Bunun için de teknik ekibimizi düzenli olarak eğitimlere tabi tutarak teknolojik gelişmeler karşısında kayıtsız kalmalarını önlüyoruz. 
 
Sancaktepe Arçelik servisi ile ödeme koşullarımızı değerlendirebilirsiniz. İsterseniz kredi kartına isterseniz de kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ve işinin ehli olan teknik ekibimizin işçiliği için sizlere 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız. Üstelik bu süre içerisinde de hiçbir yeniden hasarlar oluşabilirse ekstradan bir ücret talep etmiyoruz. 
 
Eğer sizler de Sancaktepe Arçelik Kombi Klima Servisi ile tanışmak, hızlı ve kalıcı çözümler ulaşmak istiyorsanız hemen çağrı merkezlerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA