• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Airfel Kombi Servisi

İstanbul’un en güzel yerlerinden Sancaktepe Airfel servisi tercih ederek artık kombileriniz konusunda hiçbir sıkıntıya düşmeden anında kalıcı çözümler sunmasından gayet memnun kaldı. 
 
İlk olarak sizlerin bizi tanıması için oluşturduğumuz bu yazımızda şunları diyebilmemiz mümkündür. Bizler eğitimleri sürekli güncellenen teknik destek elemanlarımızla birlikte geniş bir araç filosuna sahip olan TSE belgeli bir firmayız.
 
Yedek parça ve işçiliğimiz için sizlere 1 yıl garanti sunuyoruz. Ayrıca sorumluluklarının farkında olan teknik destek elemanlarımızda belirtilen saatte adresinizde olmaktadır. Sorunlarınıza kalıcı ve hızlı çözümler sunmak için bulunan firmamız gece gündüz demeden vizyonu, misyonu ve çalışma politikasından ödün vermemektedir. 
 
Sizlere ödeme konusunda da her türlü kolaylığı sağlıyor ve kapıda ya da kredi kartına taksit imkanı yaratıyoruz. Sancaktepe Airfel servisi sayesinde artık en ufak sıkıntısında bizleri arayarak günlük hayatına devam etmektedir. 
 
Sizler de bizim kaliteli hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız Sancaktepe Airfel servisi tercih ettiği bizi seçebilir ve çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.
 

C  28 – Baca Gazı Sensörü Arıza Kodu 

Baca Atık Gaz Sensörünün Arızalı Olduğunu Ve Baca Atık Gazı Sıcaklığını Okuyamadığını Gösteren Arızadır. 

 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA