• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Termostar Servisi

PENDİK Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Termostar markasının ürünleri kadar kaliteli olan bu dünya markasına yakışan servis noktası olmak için her geçen gün gelişen, sürekli gelişen teknolojşye uyum sağlayan gerekli tüm eğitimleri aldıran , uzman bir servis ekibi kuran Pendik Termostar servisi olarak müşterilerimize kaliteyi, güveni sağlıyoruz.
 
İstanbul Pendikde yaptığı çalışmalarla bir adım öne geçen,  farklı çözümler sunarak, kalite odaklı çalışmaları ile Pendik’in en güvenilir en iyi servis noktası olmayı başarmıştır.
 
Kombiniz dahil tüm beyaz eşyalarınızın bakım onarım ve tamir işlemleri güvenilir ve sağlam ellerde en güzel işlemlerden geçmektedir.
 
Bir servis noktasından beklediğiniz her şey  Pendik Termostar servisi nde. TSE belgeli servis noktalarımız ile Pendik bölgesine  7 gün 24 saat gece gündüz kesintisiz hizmet veren Pendik Termostar servisi  kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile müşterilerinin memnuniyetini arttırmaktadır.
 
Tecrübeli ve deneyimli servis ekibimizle müşterilerimizin memnun  kalmaları için daima en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. 
 
Sektöründe haklı bir konuma ulaşan Pendik Termostar servisi olarak her geçen gün müşterilerimizden aldığımız referanslarla yolumuza devam edeceğiz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA