• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Termodinamik Servisi

Pendik Termodinamik Servisi

0216 471 80 95  Kombi 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Termodinamik markalı elektronikli aletlerinizin tamir edilmesi için seçeceğimiz servis firması önem taşır. Bunun için de Pendik Termodinamik servisi hizmeti ile haytınızda kolaylık sağlayabilirsiniz.
 
Pendik Termodinamik servisi ile hayatınızda bir çok kolaylık yaratmanız mümkündür. Çünkü bizler TSE belgesi kapsamında sizlere hizmet sunuyoruz. Bunun için de kalite standartlarını öngörerek teknik ekibimiz geniş araç filomuzla belirtmiş olduğunuz saatte adresinize gelmektedir. 
 
Teknik ekibimiz teknolojik gelişmeleri düzenli olarak takip etmektedir. Bunun sonucunda da her zaman eğitimlere tabi tutularak bilgilerini yenilemektedirler. 
 
Pendik Termodinamik servisi olarak imkanlarımızı daraltmıyoruz. Şöyle ki, bizler ödeme koşullarında da esneklik sağlıyoruz. Ödemenizi isterseniz kredi kartına taksit seçeneklerimizle isterseniz de kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hem yedek parçalara hem de işçiliğimiz için sizlere tam 1 yıl garanti veriyoruz. 
 
Eğer size sunmuş olduğumuz olanakları kaçırmak istemiyor ve kaliteli hizmetimiz için çağrı merkezlerimizi arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA