• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Demirdöküm Servisi

Kombiler zamandan hem su hem enerji hem de zaman kaybınızı önlersiniz.Ancak olası bir hasar durumunda hemen bir servis hizmeti aramaya başlamanız oldukça olağandır. Bunun için de ilk olarak Pendik Demirdöküm kombi servisi hizmet için bizi seçtiği gibi sizler de bizi seçebilirsiniz. 
 
Memnun kalacağınıza inandığımız servis hizmeti sağlayan firmamız altında bir çok çalışanı ve geniş araç filosu ile TSE belgesine sahiptir. Her zaman eğitimlerini düzenli olarak güncellediğimiz teknik destek ekibimiz de randevu saatinde adresinizde bulunarak sorumlu davranışlarına devam etmektedirler. 
 
Ayrıca bizler yedek parça ve işçiliğimiz için 1 yıl garanti imkanı sunarken Pendik Demirdöküm Kombi Klima servisi hizmetinden en çok bu konuda memnun kaldığını ifade etti. Kapıda ya da kredi kartına taksitle ödeme yaparak size kolaylık sunmaktan memnuniyet duymaktayız. 
 
Eğer sizler de Ataeşhir Demirdöküm kombi servisi için hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen bizleri arayarak çağrı merkezlerimizden randevunuzu oluşturabilirsiniz. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA