• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Baymak Servisi

Pendik Baymak Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Pendik Baymak kombi klima Servisi kabusun olmasını önleyerek hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan Pendik Baymak kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 
 
Pendik Baymak kombi servisi olarak bizler kalite standartları kapsamında sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Ayrıca bu bağlamda TSE belgesine sahip olduğumuzu belirtiriz.
 
Çünkü kaliteli servis hizmeti anlayışı her türlü sorumluluğu bilinçli olarak yerine getirmek olacaktır. Üstelik bizler ilk olarak söz verdiğimiz gibi adresinize belirttiğiniz saatte gelmekle işe başlıyoruz. Probleminizin hızlı çözülmesi için de kombilerinizi vaat ettiğimiz günler arasında tamir ediyoruz. 
 
Pendik Baymak kombi servisi olarak da bütçenizi zorlamadan hizmet olanaklarımıza devam ediyoruz. Şöyle ki sizler dilerseniz kapıda ya da kredi kartına taksit imkanlarımız değerlendirebilirsiniz. Bir diğer imkanlarımızdan bahsedecek olursak da yedek parça ve işçilik için sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Üstelik 1 yıl içerisinde de hiçbir şekilde ekstra ücret almadan oluşabilecek hasarlara çözüm buluyoruz.
 
Eğer sizler de en kaliteli servis hizmetini almak istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak anında ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz. 
 

Yaşadığımız Sorunlar  ; Servis Hizmeti İçin Aramanız Yeterlidir.

  1. Pendik Baymak Hiç Çalışmıyor
  2. Pendik Baymak Kombi Ses Yapıyor
  3. Pendik Baymak Kombi Sıcak Su Gelmiyor
  4. Pendik Baymak Kombi Patlamalı Yanıyor
  5. Pendik Baymak Kombi Su Kaçırıyor – Akıtıyor
  6. Pendik Baymak Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor
  7. Pendik Baymak Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı Soğuk
  8. Pendik Baymak Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Isınıyor

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA