• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Ariston Servisi

Pendik Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Pendik Ariston Kombi Servisi Artık her evde birden fazla bulunması muhtemel Kombileriniz için en iyi servis hizmeti sağlayan Servis ile tanışabilirsiniz. 
 
En yüksek kalitede sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyar ve kendimizi sizlere tanıtmaktan gurur duyarız. Bizler TSE belgesine sahip olan, geniş araç filosu ve teknik destek ekibimiz ile birlikte her zaman hızlı tamir hizmetimizi sunuyoruz. 
 
Pendik Ariston Kombi servisi olarak da Kombilerinizin tamiri konusunda bütçenizi zorlayacak herhangi bir sıkıntıya düşmezsiniz.  Ödeme koşullarımızı dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz de kapıda yapabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ve işçilik için de tam 1 yıl garanti vermekteyiz. 
 
Bizler teknik ekibimizi daha da kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlaması amacıyla eğitimlere tabi tutmaktayız. Bunun için de her zaman teknolojiyi yakından takip ederek gelişmelerden haberdar olmaktayız. 
 
Eğer Pendik Ariston Kombi servisi hizmetinden sizler de en kaliteli şekilde faydalanmak istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak ücretsiz randevu alabilirsiniz.  
 

Ariston Kombi 104 hata kodu: Yetersiz dolaşım
Ariston Kombi 105 hata kodu: Yetersiz dolaşım

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA