• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Arçelik Kombi Klima Servisi

Kombiler evi hem sıcak tutan hem de yemek pişmesini sağlayan hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan elektronik aletlerdir. Bunun için de bozulunca servis hizmeti sağlayan firma olarak Pendik Arçelik kombi klima servisi ile tanışabilirsiniz. 
 
Bizler vizyonu, misyonu ve çalışma politikası belli olan TSE belgesine sahip bir firmayız. Bunun doğrultusunda ise kalite standartlarının öngördüğü şekilde çalışmalarını sürdüren teknik ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olarak belirttiğiniz saatte adresinizde bulunmaktadır. 
 
Pendik Arçelik kombi servisi olarak bizler hizmet sunarken tamamen sizlerin yaşam standartlarını düşürmeden en hızlı şekilde kombilerinizi tamir etmeye çalışıyoruz. Ayrıca hem teknik ekibimizin uzman işçiliği hem de yedek parça için tam 1 yıl garanti vermekteyiz.
 
Teknik ekibimiz globalleşen dünyanın teknolojik gelişmeleri sonucunda her zaman teknik eğitim bilgilerini güncellemektedir. 
 
Pendik Arçelik Kombi Klima Servisi hizmetinin en uygun fiyat avantajları kapsamında sunduğu kaliteli hizmetten faydalanmak ve kombilerinizin en hızlı şekilde tamir edilmesini istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bizi arayarak hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA