• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Alarko Kombi Servisi

Evimizde en önemli olan eşyalardan biri olan kombiler için olası bir hasar durumunda bizleri seçmeniz onur duyma sebebimiz olacaktır. Pendik Alarko Kombi Klima Servisi seçti ve kendisi memnuniyetini bizlere referans olarak belirtti. 
 
Kombiler artık tamamen hayatımızın içerisinde ve durmadan teknolojinin gelişmesiyle boyut atlayan eşyalardır. Bizler de bu durumda kullandığınız Kombilerın onarımı için sizin yanınızdayız. Bizler TSE belgeli servis hizmeti sağlayan bir firma olmaktayız.
 
Şöyle ki oldukça geniş bir araç filosuna sahibiz ve teknik destek elemanlarımız sorumluluklarının bilincinde randevu saatinden şaşmadan belirttiğiniz adreste bulunmaktadır. 
 
Pendik Alarko Kombi Klima Servisi seçerken kalitesini duyduğunu ve herkesin memnuniyetini konuştuğundan bahsederek bizleri onurlandırdı. Bizler teknolojiye ayak uydurmak üzere altımızda çalışanları düzenli olarak eğitimlere sokar ve her dakika kalitemizi yükseltmeye bakarız. 
 
Kredi kartı ile taksit ve kapıda ödeme imkanımızı sevdiğini belirten Pendik Alarko servisi ile her zaman çalışmaya devam edecektir. Sizler de gecikmeden bizlerle tanışmak için çağrı merkezlerimizi arayabilir ve anında randevu alabilirsiniz.
 

E14 Arıza Kodu 

Baca Sorunu Gözükmektedir.
Prostat Veya Baca Cıkışıyla Alakalı Arızadır. 
Bu Tip Durumlar Da Kombi Bu Arıza Verir. 
Servis Müdahalesi Gerekmektedir.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA