• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Moda Termodinamik Servisi

0216 471 80 95 Kombi 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Kombilerin hızlı onarılması konusunda Moda Termodinamik kombi servisi hizmette sınır tanımamaya devam etmektedir. Kombilerinizin en hızlı ve en kaliteli şekilde tamir edilmesini sağlayan firmamızdan memnun kalacağınızı belirtmekteyiz. 
 
Moda Termodinamik kombi servisi olarak bizler vizyonumuz, misyonumuz ve çalışma politikamızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam ederek hayatınızda kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca bizler teknik ekibimizi gelişen teknolojik koşullar çerçevesinde eğitimlere gönderiyor ve hızlı bir şekilde kombilerinizi tamir ediyoruz. 
 
Kombiler hayatımızın standartlarını koruyan ve en önemlisi de ısınmayı sağlayan aletlerdir. Bunun için de bozulması durumunda asla ödeme koşullarını dert etmenize gerek yok. Sizler kapıda ya da kredi kartlarınıza taksit seçeneklerimizi değerlendirerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Moda Termodinamik kombi servisi olarak yedek parça ve işçilik için tam 1 yıl garanti veriyoruz. Eğer sizler de sunduğumuz bu imkanlarımızdan faydalanmak istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak anında randevunuzu ücretsiz olarak alabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA