• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Moda Arçelik Kombi Klima Servisi

Moda Arçelik Kombi Klima Tamiri ve Bakımı hizmeti sağlayan firmamızda arızaları önleyerek hızlı ve kalıcı sonuçları en uygun fiyat garantisi ile sizlere Moda Arçelik kombi klima servisi sunacaktır. 
 
Moda Arçelik kombi servisi olarak bizler öncelikle kalitemizi ve sunduğumuz hizmetin bir çok imkan taşıdığını ifade etmek isteriz. TSE belgesine sahip olan bir firma ile tamamen kalite standartlarının da üstünde hizmet sağlamaktayız.
 
Ayrıca teknik ekibimizin uzman işçiliği ve yedek parça için tam 1 yıl garanti vermekteyiz. Şöyle ki, teknik ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olarak sizlerin kombilarını en hızlı şekilde çözümlemeye çalışıyor. Üstelik bu konuda da teknik eğitimlere tabi tutularak teknolojik gelişmelerin karşısında kayıtsız kalmamaktadırlar. 
 
Moda Arçelik kombi servisi ödeme koşullarını da esnek tutmaktadır. İsterseniz kredi kartına isterseniz de kapıda ödeme koşullarını değerlendirebilirsiniz. 
 
Vizyonumuz, misyonumuz, çalışma politikamız hakkında canlı olarak kalitemizi görmek ve hemen kombilarınızın hızlı ve kalıcı tamir edilmesini istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak anında randevu alabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA