• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Maltepe Termostar Servisi

MALTEPE Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Bir dünya markası olan Termostar’in kendi markasına yakışan, İstanbul Maltepe’de bir marka olan Kombi servisi Maltepe Termostar Kombi  servisi  olarak Maltepe bölgesinde adımızdan bahsettirmeye devam edeceğiz.
 
Sürekli gelişen ve değişen teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, teknolojinin her gelişimini takip eden, dinamik ve bilgili  Maltepe Termostar Kombi  servis kadromuz ile en güvenilirhizmeti  Maltepe bölgesine  vermek  için çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 
Maltepe Termostar Kombi  servisi bir yıl garantili yedek parça değişimi ile sizlere güvenli hizmeti sunmakla birlikte aynı zamanda kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunarak siz müşterilerimizin memnuniyeti için avantajlar yaratmaya devam etmekte ve  7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ile her daim sizlere destek vermektedir.
 
Kombi servisini ararken TSE belgeli olmasına dikkat edin.TSE belgesine sahip Maltepe Termostar Kombi  servisi müşterilerini memnun ederek müşteri referanslarıyla geldiği bu noktayı koruyarak daha çok çalışarak sektörünün öncü kurumu olmaya devam edecektir.
 
Sizlerin bir Kombi servisinden beklediğiniz her şey Maltepe Termostar Kombi  servisinde. 
 
Çağrı merkezimizi arayın ve en güvenilir hizmetle artık sizde tanışın. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA