• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Maltepe Demirdöküm Servisi

Kombi özellikle bu yüzyılın en öenmli icatlarından biri olmakla birlikte su, enerji ve zaman kaybını önleyerek artık her evde bulunmaktadır. Onarılması gereken Kombi için özellikle bayanlar paniğe kapılmaktadırlar.
 
Ancak bu konuda korkularını yenmeleri için artık sizler de tıpkı Maltepe Demirdöküm kombi servisi hizmetinden faydalanığı gibi bizi seçebilirsiniz.
 
Bizler ilk olarak şu konuda sizi bilgilendirmek istiyoruz. Altımızda çalışan bir çok kaliteli, güvenli ve sorumluluklarını bilen teknik destek elemanlarımız, TSE belgemiz ve geniş araç filomuz ile servis hizmeti sağlayan bir firmayız. 
 
Yedek parça ve işçiliğimiz için 1 yıl garanti imkanı veriyor ve Maltepe Demirdöküm kombi klima servisi hizmetinde ise en çok bu hizmetten memnun kaldığını belirtiyor. 
 
Teknik destek elemanlarımız belirttiğiniz adres ve saatte sizlere hizmet vermeye başlıyor ve sorunlarınıza kalıcı, hızlı çözümler üretiyor. Bu yüzden de hiçbir şeyden eksik kalmıyorsunuz. 
 
Maltepe Demirdöküm kombi servisi hizmeti bizi seçtiği gibi sizler de bizi seçebilirsiniz. Bizimle tanışmak için tek yapacağınız şey hemen randevunuzu oluşturmak adına çağrı merkezlerimizi aramak olacaktır. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA