• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Maltepe Airfel Kombi Servisi

Maltepe Airfel Kombi Servisi olası bir hasar durumunda artık korkmanıza hiçbir gerek kalmamaktadır. Çünkü bizleri seçen ile referansımız olmayı kabul etmiştir. 
 
Her zaman sunmayı hedeflediğimiz kaliteli servis hizmeti anlayışımız ile geniş araç filosuna sahip olan ve teknik destek elemanları ile gece gündüz çalışmaktayız.
 
Maltepe Airfel servisi seçtiği için asla pişman olmadı. Çünkü TSE belgeli firmamız da teknik destek elemanlarımız teknolojinin sürekli güncellenmesi ile eğitimlerini geliştirmektedirler. Ayrıca sorumluluklarının farkında olan teknik destek elemanlarımız da belirtilen saatte adresinizde bulunmaktadır. 
 
Yedek parça ve işçiliği sizlere 1 yıl garantili olarak verirken Maltepe Airfel servisi için hizmetinin kalitesinden kaynaklı bizi önermektedir. 
 
Kapıda ya da kredi kartına taksit ile sizlere ödeme sunuyor ve hemen randevunuzu oluşturmak üzere çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. 
 

C1 17 – Su Basıncı Yüksek Arıza Kodu

Su Tesissatındaki Petek Su Basıncının Yüksek Olduğunu Gösterir ( 3 Bar Ve Yukarısı İçin). Kombinin Suyunu LCD Ekranda Su basınç Değeri 1,5 Olana Kadar Boşaltın.

 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA