• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kurtköy Demirdöküm Servisi

Evlerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan doğalgaz kombilerinizin tamire ihtiyacı varsa Kurtköy Demirdöküm kombi klima servisi hizmetini seçtiği gibi sizler de en kaliteli servis hizmeti için bizleri seçebilirsiniz. Bu yüzden de ayrıca büyük rakamlar ödemenize gerek kalmayacaktır. 
 
Bizler emrimizde çalışan bir çok teknik destek elemanımızla birlikte tamamen en iyi hzmeti sağlamakta garanti ediyoruz. Ayrıca Kurtköy Demirdöküm kombi servisi hizmeti için de tek yapmanız gereken bizleri arayarak çağrı merkezlerimizden randevunuzu oluşturmak olacaktır. 
 
Teknolojiyi sürekli takip eden ve TSE belgeli firmamız eğitim sağlayarak teknik destek elemanlarının bilgilerini güncellemektedirler. 
 
Ayrıca yedek parça ve işçilik için sunduğumuz 1 yıl garantiden memnun kalan Kurtköy Demirdöküm kombi servisi hizmeti için her zaman bizi seçeceğini ifade etmektedir. 
 
Sizler de kapıda ya da kredi kartına taksit seçeneklerimizi Kurtköy Demirdöküm kombi servisi hizmetini değerlendirdiği gibi seçmek istiyorsanız hemen randevunuzu alabilirsiniz. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA