• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

 
Küçükyalı Ariston Kombilerimiz özellikle evimizin ısınması konusunda en önemli etkiyi sağlayan aletlerdir. Bunun için de tamir edilecek duruma geldiği zaman Küçükyalı Ariston kombi servisi ile tanışabilirsiniz. 
 
Küçükyalı Ariston kombi servisi olarak TSE belgemiz ile birlikte hizmette yüksek kalite sağlamaktayız. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız işçiliği ile kendini kanıtlayan teknik ekibimiz hızlı bir çözüm süreci üretmektedir.
 
Ayrıca bizler hem yedek parça hem de işçiliğimiz için 1 yıl garanti sunmaktayız. Üstelik 1 yıl içerisinde oluşabilecek hasarlarda ekstradan bir ücret  talebinde bulunmuyoruz. 
 
Teknik ekibimiz sizlere hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunmak için belli eğitimler almakla birlikte teknolojiyi yakından takip etmektedirler. 
 
Küçükyalı Ariston kombi klima bakım onarım teknik servisi ile ödemeniz oldukça kolaydır. Bu hususta ise hem kredi kartına hem de kapıda ödeme işlemi yapabilirsiniz. 
 
Esnek ödeme koşullarımız, kaliteli hizmetimiz ve hızlı sonuçlara kavuşmak için çağrı merkezlerimizi arayarak hemen ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA