• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Küçükyalı Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombilerin hiçbir şekilde korkmanıza gerek kalmayacak. Sebebi ise Küçükyalı Alarko Kombi Klima Servisi hizmeti ile kolayca çözümlenecektir. 
 
Biz beyaz eşyalarınız için servis hizmeti sunan ve geniş araç filosuna sahip olan bir firmayız. Bu yüzden de kalifiyeli teknik destek elemanlarımızla beyaz eşyalarınızın sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümlere kavuşması için çabalıyoruz. Ayrıca ekibimiz her zaman düzenli bir eğitim almaya devam etmektedirler. 
 
Şöyle de belirtmemiz gerekirse; yedek parça ve işçiliğimiz için sizlere 1 yıl garanti sunarken  teknik destek elemanlarımız da belirtilen saatte adresinizde bulunmaktadır. 
 
Küçükyalı Alarko Kombi Klima Servisi hizmetini seçtiği gibi sizler de bizi seçebilirsiniz. Neden mi? Çünkü bizler sizlere bir kolaylık daha sunarak kapıda ödeme ya da kredi kartına taksit imkanı sağlıyoruz.
 
Unutmayın! Küçükyalı Alarko Kombi servisi hizmetini seçti ve çok memnun kaldı. Dilerseniz sizler de bizimle tanışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ise çağrı merkezlerimizden anında randevu oluşturmak!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA