• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kozyatağı Termostar Servisi

Kozyatağı Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Müşteri memnuniyeti odaklı, her zaman kaliteyi ön planda tutan Kozyatağı Termostar kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,İstanbul’da Kozyatağında  haftanın her günü 7/24  hizmet vermekteyiz. Kombiniz sizin sağlığınız yaşamınızdır.
 
Bir kombi servisinden bekleyeceğiniz en önemli özellik TSE belgeleli olmadır.
 
TSE belgeli Kozyatağı Termostar kombi servisi ekibimiz 1 yıl orijinal yedek parça  garantili hizmetinin yanında müşterilerine kredi kartı  ile kapıda ödeme seçeneği sunarak birçok avantajlar sağlamaktadır.kar kış aldırmada en kısa sürede en hızlı servisi almanız için Kozyatağı Termostar kombi servisi bir telefon kadar uzağınızda.
 
Çağrı merkezlerimize yapacağınız bir telefonla , güleryüzlü ekibimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yaparak , her biri kendi alanında uzman, deneyimli servis ekibimizle kombinizin tüm tamir bakım onarım işlerini en kısa sürede gerçekleştirecektir.
 
Kombi  servis sıkıntısı çeken Kozyatağı sakinlerinin  , fikirlerini değiştiren, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek işinde profesyonel uzman kadromuzla sizlere Kozyatağı Termostar kombi servisi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA