• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kozyatağı Bosch Kombi Servisi

0216 471 80 95 SERVİS MERKEZİ

0532 646 84 10 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Evinizdeki beyaz eşyalarınızın bozulması anında herhangi bir paniğe kapılmanıza gerek kalmadı. Tıpkı Kozyatağı Bosch servisi tercih ettiği gibi bizi seçebilirsiniz. Bunun yanında bir de en kaliteli ve en sorumlu servis hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Nasıl mı ? 
 
Hemen açıklayalım. Bizler TSE belgesine sahip olan ve geniş araç filosu, teknik destek elemanları ile birlikte her zaman çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sahip olduğumuz TSE belgesi sonucunda da standartlara uygun hizmeti sağlamayı sürdürüyoruz. Üstelik en kısa süre zarfı içerisinde de elektronik eşyalarınızı yeni gibi sizlere ulaştırıyoruz. 
 
Teknik destek elemanlarımız sorumluluklarının farkındalığında olarak belirtilen saatte adresinizde bulunmaktadır. Üstelik her zaman Kozyatağı Bosch servisi hizmeti ile çalışmaya devam edeceğini belirterek bizleri mutlu etmiştir. 
 
Kozyatağı Bosch Kombi Klima servisi ile tanışmadan önce sağlamış olduğumuz ödeme kolaylıklarını da beğendiğini ifade etti. Çünkü biz zorluk çıkarmadan kredi kartına taksit seçenekleri ile sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. 
 
Bizimle tanışmak için yapmanız gereken tek şey ise çağrı merkezlerimizden bize ulaşmanız olacaktır.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA