• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Termostar Servisi

KOŞUYOLU Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Koşuyolu  Termostar  servisimiz size istediğiniz an istediğiniz mevsimde hizmetin en iyisinin garantisini vermektedir. İşinde uzmanlaşan nitelikli  uzman  kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Koşuyolu   semtinin güvenilir adresi olan Koşuyolu Termostar  servisi sizi yarı yolda bırakmamak için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
 
Aynı gün içerisinde çok kısa zamanda istenilen adrese ulaşan Koşuyolu   Termostar  servisimiz en kısa sürede gerekli olan tüm teknik desteği sizlere sağlayarak müşterilerimizin güler yüzlü olmasını sağlamak için çalışmaktadır. 
 
Gece gündüz mağduriyet yaşamamanız için bir telefon ucunda sizleri bekliyor olacağız. Koşuyolu  Termostar servis ekibimiz kalite odaklı çalışmaları ile Koşuyolu ’ nin    bilinir  teknik  servis noktası olmuştur. Teknolojiyi yakından takip eden personelimiz, güler yüzlü çalışkan ekibimizle adımızı daha iyi yerlere çıkartmak için çalışmaktayız.
 
1 yıl yedek parça garantisi ile 7 gün 24 saat teknik hizmet servisi veren TSE belgeli Koşuyolu  Termostar servisi  ile kapıda kredi kartı ödeme imkanı ile müşterilerine yenilerini ekleyerek hizmet vermeye devam edecektir. Sizler de kaliteli hizmet için Koşuyolu   Termostar  servisini tercih edin.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA