• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Arçelik Kombi Klima Servisi

Koşuyolu Arçelik Kombi Klima Servisi bulunduğunuz ortamı istediğimiz ısı derecesinde kullanmamızı sağlayan Kombiların tamir gerektiği durumlarda Koşuyolu Arçelik Kombi servisi hizmeti ile hızlı ve kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz. 
 
Koşuyolu Arçelik Kombi Klima Servisi ile hayatınızdaki küçük sıkıntılara büyük ve kalıcı sonuçlar üretiyoruz. Ayrıca TSE belgemiz kapsamında kalite standartlarından ödün vermeden teknik ekibimiz ve geniş araç filomuzla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
 
 Teknik ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olarak belirtmiş olduğunuz adrese saatinde gelerek sizleri bekletmez. Ayrıca teknik ekibimiz teknolojik gelişmeler sonucunda belli periyotlarla eğitimlere katılmaktadır. 
 
Koşuyolu Arçelik Kombi Klima Servisi hizmet sağlarken en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Ödemenizi isterseniz kapıda isterseniz de kredi kartına taksitle ödeyebilirsiniz. 
 
Yedek parça ve teknik ekibimizin usta işçiliği için 1 yıl garanti sunmaktayız. Eğer sizler de bizimle tanışmak ve kalitemizi hissetmek istiyorsanız, Kombilarınızı en hızlı şekilde tamir edecek olan firmamız için çağrı merkezlerimizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA