• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Amana Servisi

Ulaşım bakımından Kadıköy ilçesinin en kolay semtlerinden olan Koşuyolu Amana servisi seçti. Kararından pişman olmayan Koşuyolu firmamızın eğitimli, tecrübeli ve zamanla kendini geliştiren teknik destek ekibimiz ile beyaz eşyalarını emanet ederekn gözü arkada kalmıyor. 
 
Teknik destek ekibimiz memnuniyetiniz için hiç durmadan çalışmakta ve randevu saatini aksatmamaktadır. Ayrıca randevu için de çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. 
 
Geniş araç filosuna sahip olan firmamız yedek parça arızalarında 1 yıl boyunca sizlere işçilik garantisi sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızdaki küçük sorunlara anında ve kalıcı çözümler üretmektedir. 
 
Koşuyolu Amana Maytag servisi teknik destek ekibiyle kendinizi tamamen farklı hissetmenizi sağlayacak ve her zaman en doğrusunu seçeceğinizi bilerek şimdiden teşekkürlerimizi sunmaktayız. 
 
Ödeme konusunda sizler sıkıntı çıkarmıyoruz ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı sağlıyoruz. Kendi kalitenizi bizimle birleştirmek istiyorsanız Koşuyolu Amana servisi seçtiği gibi sizler de bizleri seçerek keyifle sırtınızı yaslayabilirsiniz!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA