• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kızıltoprak Bosch Kombi Servisi

0216 471 80 95 SERVİS MERKEZİ

0532 646 84 10 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Kombiler bulunduğunuz ortamın ısısını aniden istediğiniz şekilde oluşturabilen elektronik aletlerdir. Bu hususta da kış günlerinde sıcak havaya ihtiyaç duyarız. Kızıltoprak Bosch Kombi servisi ile bozulan Kombiları için en hızlı hizmeti sağlayan bizi tercih etti. 
 
Sizler de bizi tercih ederek hızlı çözümlere kavuşabilirsiniz. Kombilarınızın tamiri için teknik ekibimiz belirtilen saatte adresinizde olmaktadır. Ayrıca Kızıltoprak Bosch Kombi servisi kapsamında Kombilarının yeni gibi olduğunu da ifade ederek bizleri onurlandırmıştır. 
 
Yedek parça ve mükemmel işçiliğimiz için de 1 yıl garanti sunarken TSE belgemiz ve geniş araç filomuzla her daim sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız. 
 
Kızıltoprak Bosch Kombi Klima servisi hizmetini seçerken ödeme konusundaki esnekliği için de memnun kalmıştır. Çünkü dilediğiniz şekilde kredi kartına taksit imkanları sağlayabiliriz. 
 
Bizimle tanışmak ve Kombilerinizin emin ellere emanet etmek istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA