• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Kızıltoprak Ariston Servisi

Kızıltoprak Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

 

Beyaz eşyalarınızın kombi klima bozulmasıyla birlikte evinizde bir çok konuda sıkıntı yaşamanız mümkündür. Ancak bu sıkıntıları olabildiğince kısa atlatmak da çok önemlidir. Bu yüzden bozulan beyaz eşyaları için Servis ile irtibata geçmiştir. 
 
Kızıltoprak Ariston servisi için sizlere kendimizi tanıtmak isteriz. Kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti sunarak kombi klima beyaz eşyalarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak en önemli görevimizdir. Ayrıca geniş bir araç filosuna sahip olmakla birlikte teknik ekibimizin işçiliği en önemli unsurdur. 
 
Hem kapıda hem de kredi kartına taksit olanaklarımızı değerlendirebilirsiniz. Bu sayede ödeme konusunda herhangi bir zorluk ile karşılaşmadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yedek parça ve işçilik için de 1 yıl garanti imkanı sağlarken bu süre içerisinde de oluşan teknik arızalarda asla ekstradan bir ücret ödemiyorsunuz. 
 
Kızıltoprak Ariston servisi için çağrı merkezlerimizi arayarak kaliteli hizmet için randevu alabilirsiniz. Firma olarak vizyonumuzu ve misyonumuzu uygularken, çalışma politikamızdan da asla ödün vermediğimizi görebilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA