• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Kızıltoprak Amana Servisi

Kızıltoprak Amana servisi ile beyaz eşyalarını kaliteli bir garanti altına almayı amaçlamıştır. Kalitede en iyi olanı seçmek üzere Kızıltoprak bir telefon kadar uzağınızda...
 
Beyaz eşyaları seçerken kalitesine ergonomisine ve ne kadar garanti süresinin olduğuna dikkat ederiz. Ufak bir hasar ile karşılaştığımızda korktuğumuz beyaz eşyalarımız için Kızıltoprak Amana servisi tercih etti. 
 
Teknik destek ekibimiz hızlı bir şekilde sizlerin imdadına yetişiyor ve gece gündüz çalışmalarına devam etmektedir. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak eğitimlerinin gün geçtikçe yükseldiğini fark eden randevu saatinin de aksamamasından memnuniyet duymaktadır. 
 
Yedek parça ve işçilik için bzi firmamız olarak sizlere 1 yıl garantili olarak hizmet sunmaktayız. Kapıda ödeme kolaylığı sağlayarak kredi kartınızla gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Ayrıca çağrı merkezimizi arayarak istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz. 
 
Kızıltoprak Amana servisi ile kaliteyi ve güvenceyi garanti altına alırken referansımız olmaktan da hiçbir zaman çekinmemiştir. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA