• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kayışdağı Amana Servisi

İstanbul'un en önemli noktalarına yakınlığı ile bilinen Kayışdağı Amana servisi ile sizleri zor durumda bırakmadan sorunlarınıza çözüm bulmaktadır.
 
Aldığınız ürünün kalitesine önem verdiğinizi biliyoruz. Ancak bunun yanında kaliteli bir servis hizmeti sağlamak da önemlidir.
 
Bu açıdan baktığımızda ise Kayışdağı Amana Maytag Buzdolabı servisi alanında uzmanlaşmış teknik ekibi ve saygıda kusursuzluğu ile sorumluluk bilincindedir.
 
Ayrıca en hızlı servis hizmeti sunduğumuzu iddia ediyor, belirttiğimiz saatte yardımınıza koşuyoruz.
 
Kayışdağı Amana servisi ekibi ile sizleri memnun kılacaktır. Çünkü servis hizmetinden sonra ürününüz tamamen yenilenmiş olarak karşınıza çıkmaktadır.Teknik destek ekibimiz ile birlikte servis konusunda çığır açtığımızı düşünüyor ve Kayışdağı'na sunduğumuz hizmetten memnuniyet duymaktayız. TSE belgelerine sahip olan firmamız yedek parça ve işçilik için 1 yıl garanti sunmaktadır. Ayrıca bizlere ulaşmanız için en kolay yolda çağrı merkezlerimizdir.  
 
Sorumlu, verdiği sözu tutan ve teknik destek konusunda en iyisi hangisi diye düşünüyorsanız Kayışdağı Amana servisi sizlere hizmet için kapılarını sonuna kadar açmıştır. Bizimle tanışın, kaliteli servis anlayışından yoksun kalmayın!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA