• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kavacık Ariston Servisi

Kavacık Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Kombiler bulundukları ortamı istenilen sıcaklığa dönüştüren elektronik aletler olarak tanımlanabilmektedir. Bu konuda oluşan hasarlar kapsamında ise Kavacık Ariston Kombi servisi hizmetini seçebilirsiniz. Üstelik en uygun ödeme koşullarımızdan yararlanarak tek bir telefon işlemi ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Bizler geniş araç filomuz, TSE belgesi ve çalışanlarımızla birlikte kaliteli bir hizmet sunmayı çalışma politikamız ile sürdürmekteyiz. Üstelik 1 yıl boyunca sürecek olan yedek parça ve işçiliğimiz için garanti vermekteyiz.
 
Garanti süresi içerisinde de ekstradan oluşabilecek teknik arızalarda ödeme gerçekleştirmiyorsunuz. Kapıda ya da kredi kartına taksit seçeneklerimizi de seçebilirsiniz.
 
Kavacık Ariston Kombi Klima servisi için çalışanlarımız tamamen sorumluluklarının farkındadır. Ayrıca belirttiğiniz adrese saatinde ulaşarak sorununuza hızlı bir çözüm buluyoruz. 
 
Kavacık Ariston Kombi servisi ile tanışmak için hemen çağrı merkezimizi arayarak ranedvu alabilirsiniz. Ayrıca eğitimlerini düzenli olarak sağladığımız çalışanlarımızın işçiliğinden memnun kalacağınızdan şüphemiz yok!
 

Ariston Kombi 306 hata kodu: P.C.B. arızası - Elektronik kart arızası

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA