• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kavacık Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi ve küçük ev aletlerinizin herhangi bir hasar ile karşılaşması halinde artık panik yapmanıza gerek yok! Çünkı Kavacık Alarko Kombi Klima Servisi seçerek küçük sorunlarına büyük ve kalıcı çözümler buldu. Sizler de sorunlarınıza çözümler bulmamız için bizleri seçebilirsiniz.
 
Bizler geniş araç filosuna sahip, TSE belgeli ve teknik destek elemanları ile her zaman güçlü, kaliteli servis hizmeti sunan bir firmayız. Vizyonumuz, misyonumuz ve çalışma politikamız ile Kavacık Alarko servisi tercih ettiği için pişman olmadı. 
 
Sürekli gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte teknik destek elemanlarımızda kendilerini eğitim alarak geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca yedek parça ile işçiliğimiz için sizlere 1 yıl garanti imkanı sunuyoruz. Kaliteli, güvenli ve sorumluluklarının farkındalığı ile hareket eden teknik destek elemanlarımız belirttiğimiz saatte adresinizde olmaktadır. 
 
Ödeme konusunda da sıkıntı çıkarmıyor ve kapıda ya da kredi kartna ödeme imkanı sağlıyoruz. Sizler de Kavacık Alarko Kombi Klima Servisi seçtiği gibi bizleri seçmek istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak anında randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA