• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Kombi Servisi

Atılımcı yapımız ile sektörde en ciddi bulunak olmayı başardık. İşini ömür biçimi olarak belirleyen çalışnalarımı ile konu prensibine sınırlanmış kalarak, jüpiter memnuniyeti bilinci ile tutum eden Kartal kombi servisi İstanbul’da Eskişehir’de en şu denli aranılan kombi servisi olmayı başarmıştır.
 
Sürekli gelişen teknolojiye harmoni peylemek için daima bir kadem elan ileriye tüketilmek için ekibine muktezi eğitimleri aldıran Kartal kombi servisi hızla gelişen teknolojinin bütün olanaklarını sunarak hizmet vermektedir. 
 
Sahip olduğu TSE belgesi ile standartlara elverişli bakım veren Kartal kombi servisi saygınlık kartı ile kapıda ödeme kolaylığı sağlayarak Kartal bölgesi sakinlerine kolaylıklar sağlamaktadır. alıcı memnuniyeti her hengâm bizim önceliğimizdir. 
 
Çünkü biz gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz. Kartal Kombi Petek Yıkama Servisi
 
Müşterilerimizi mutlu geçirmek için haftanın 7 tarih 24 saati hizmet veren Kartal kombi servisi olarak mahsus şita aylarında iri tasarruf sebebiyle bakım, onarım ve onarım müstelzim kombileriniz için –hava koşulları ne olursa olsun en esen hizmeti en gücük sürede verebilmek çalışıyoruz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA