• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Amana Servisi

Son zamanlarda gelişmesi ile dikkatleri çeken Kartal, adliye ve yeni hastanesi ile artık şehrin yavaş yavaş yerleşkesini düzenlediği semtimizdir. 
 
Aldığınız beyaz eşyanın kalitesine önem verdiğinizi biliyor ve bunun için de servis hizmeti sağlarken her türlü ayrıntıya önem veriyoruz. 
 
Kartal Amana Maytag Buzdolabı Teknik servisi tercih ederek sorumluluklarının bilincinde olduğunun farkında olduğunu ve teknik destek ekibi ile de her zaman randevu saatinden sapmadığını görmesinden memnuniyet duymakta olduğunu ifade etmektedir. 
 
Sunduğumuz servis hizmetinden sonra beyaz eşyanız tamamen yenilenmişcesine karşınıza çıkmaktadır. Servis konusunda hizmette çığır açıyor ve TSE belgelerine sahip olan firmamızın  yedek parçalarının da 1 yıl garantili olduğunu belirtmekten bizi mutlu kılacaktır. 
 
Bizlere ulaşmanız için çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile de ödeme yapabilir, her servis hizmeti için belli olan miktar ise cebinizi yakmayacaktır. 
 
Kartal Amana servisi tercih ederken hem sorumlu hem de verdiği sözü tutmasından memnun olduğunu belirtmiştir. Eğer sizler de beyaz eşyalarınızdaki ufak tefek sorunlara kalıcı çözümler getirmek istiyorsanız bizleri arayarak randevu alabilirsiniz!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA