• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Airfel Kombi Servisi

Kombinizin için kaygılanmanıza artık gerek yok! Çünkü onarılması gereken buzdolapları için Kartal Airfel kombi servisi seçti ve memnun kaldı. Sizler de bizi seçebilir ve anında beyaz eşyalarınızı onarabilirsiniz.
 
Bizler TSE belgesine sahip olan ve geniş araç filomuzla gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca teknik destek elemanlarımızda çalışmalarına gece gündüz devam ederek gelişen teknolojinin sonucunda eğitimlerini de güncellemektedirler. 
 
İşçiliğimiz ve yedek parça için 1 yıl garanti sunduğumuzdan memnuniyet duyduğunu dile getiren Kartal Airfel kombi servisi için ayrıca teşekkürlerini iletmektedir. 
 
Ödeme konusunda da kolaylık sunmakta olduğumuz için Kartal Airfel kombi servisi ile kapıda ya da kredi kartı ile ödeme yapabilmiştir. Eğer sizler de firmamızın kalitel, güvenli ve çalışma politikasından ödün vermeden devam eden hizmetinden faydalanmak istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz.
 


C1 30 – Baca Gazı Güvenlik Sıcaklığı Aşıldı Arıza

Baca Gazı Sıcaklığının 80-90°C Olduğunu Gösterir. Baca Tıkandığında Veya Yoğuşma Suyu Giderinde Bir Tıkanma Var ise bu hata oluşabilir.

C1 56 – Hatalı Besleme Voltajı Arıza Kodu 

Karta Giden Besleme Voltajında Bir Sorun Olduğunda Bu Hata Verilir. .

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA