• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy bölgesi sakinlerinin Kombi servisi aramalarına son vermiş bulunmaktayız. Kadıköy Kombi servisi  olarak her biri kendi alanında kompetan , hevesli ekibimiz ile Kombilarınızın bütün hizmet tamir tamir işlerini bir yıl orjinal rezerv parça garantisi ile yaparak sizlere yüreklilik komple hizmeti vermekteyiz.
 
Kombiunuzu alırken markası derece fen servisine de nazarıitibar etmeniz gerekmektedir. Kadıköy Kombi Petek Yıkama Servisi
 
Kadıköy Kombi servisi  olarak mevla olduğumuz TSE belgesi ile standartlara müsait hizmeti vermekte ve Kombilarınızın uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız. tığ Kadıköy Kombi servisi ailesi olarak müşterilerimizi kıygın olmasın diyerek 7/24 ihtimam politikasını uygulamaktayız. 
 
Kadıköy Kombi servisi davet ekibine yapacağınız bir telefonla en kesik zamanda sizlere cevap veren çağrı ekibimiz müşteri sırası beklemeden size hal odaklı yaklaşımları ile el ulağı olucak ve sizlere en kaliteli hizmeti en güdük zamanda en acul şekilde belirttiğiniz adrese gelerek yapacaktır.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA